heade

O nás

Vážení zákazníci,

ddrvVítame Vás na našej internetovej stránke, ktorej hlavným cieľom je informovať Vás o materiáloch a produktoch, ktoré naša firma poskytuje. Snažíme sa o uľahčenie Vašej práce a taktiež o ušetrenie množstva času pri hľadaní Vašich prianí. Návštevou našej stránky môžete získať mnoho kvalitných informácii potrebných pre Vaše projekty a inšpiráciu. Uisťujeme Vás, že náš odborne kvalifikovaný personál Vám vyjde v ústrety v každej situácii a vždy bude hľadať spôsob ako vyhovieť vašim požiadavkám.
 

ZEMINA s.r.o. Vám ponúka:
  • predaj štiepaného dreva
  • drevo na zákazku
  • dodanie dreva vlastnými vozidlami
  • konzultácie a poradenstvo zdarma

História firmy
Spoločnosť ZEMINA s.r.o. bola založená za účelom dovozupredaja zeminy, dreva a sypkých materiálov a poskytovanie komplexných terénnych úprav s použitím špeciálnej stavebnej mechanizácie. Našou ďalšou špecializáciou je zariaďovanie interiérov pomocou širokej škály drevných materiálov akými : domáce, exotické a modifikované dýhy, veľkoplošný dyhovaný alebo lamino materiál.

Public Relation
Či už so stálymi zákazníkmi alebo s novými, veríme v našu vzájomnú spoluprácu a vidíme v nej úspešnú budúcnosť. Snažme sa byť spolu úspešní. Spolu to dokážeme.
Týmto by sme chceli pozdraviť všetkých našich stálych zákazníkov a tým novým či budúcim popriať veľa úspechov.
Tešíme sa na vašu návštevu
S úctou spoločnosť Zemina s.r.o.

Možno vás zaujme:

 
WWW.SUPERZEMINA.SK